Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
Treść zapytania:
Exclusive - eleganckie łazienki
Kielce ul. Okrzei 40d
tel. 041 344 28 44
fax 041 344-21 03

Kielce ul. Jagiellońska 11/7

e-mail: sklep@lazienki.kielce.pl


O nas

Od 1998 roku nasza firma specjalizuje się w branży wyposażenia łazienek i aranżacji wnętrz. Przez lata systematycznie i konsekwentnie powiększamy swoją ofertę handlową i rozbudowujemy sieć sprzedaży w formie dobrze zorganizowanych i zaaranżowanych salonów firmowych z ponad 600 metrami kwadratowymi ekspozycji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór zarówno płytek ceramicznych najlepszych, prestiżowych producentów hiszpańskich (min. Aparici, Apavisa, Peronda, Porcelanosa), włoskich (min. Keope), niemieckich i polskich oraz artykuły wyposażenia łazienek wiodących światowych marek.

Wykorzystując zdobyte doświadczenie i rozumiejąc potrzeby klientów stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju miejsce gdzie mogą Państwo zapoznać się z najnowszymi trendami w branży, obejrzeć zaaranżowane specjalnie dla Państwa przykłady wnętrz i zasięgnąć porady architekta. Najnowsze kolekcje znanych stylistów takich jak: Valentino, Starck, Joop, Citterio i innych stanowią inspirację dla wyobraźni najbardziej wymagających klientów.

Naszą siłą są nasi pracownicy, doświadczony zespół specjalistów jest zawsze gotowy podzielić się z Państwem swoją wiedzą i służyć pomocą.

Dlatego czekamy na Państwa w Eleganckich łazienkach

 

Polecani producenci:
Porcelanosa, colorker, apavisa, aparici, peronda, keope, huppe,
monocibec, refin, keope, kaldewei, impronta, tau.

Salon w Kielcach
ul. Okrzei 40d
tel. 041 344 28 44
Salon w Kielcach
ul. Jagiellońska 11/7
tel. 041 345 75 49
stat4u